Elected Officials


LEVEL OFFICE FIRST LAST
US U.S. Senator Todd Young
US U.S. Representative, District 3 Jim Banks
IN Ind. Governor Eric Holcomb
IN Ind. Lt. Governor Suzanne Crouch
IN Ind. Secretary of State Connie Lawson
IN Ind. Attorney General Curtis Hill
IN Ind. Treasurer Kelly Mitchell
IN Ind. Auditor Tera Klutz
IN     State Representative, District 50 Dan Leonard
IN State Representative, District 52 Ben Smaltz
IN State Representative, District 81 Martin Carbaugh
IN State Representative, District 79 Matt Lehman
IN State Representative, District 82 David Ober
IN State Representative, District 83 Christopher   Judy
IN State Representative, District 84 Bob     Morris
IN State Representative, District 85 Dave Heine
IN State Senator, District 14 Dennis Kruse
IN State Senator, District 15 Liz Brown
IN State Senator, District 16 David C. Long
IN State Senator, District 17 Andy Zay
IN State Senator, District 19 Travis Holdman
CO Allen County Commissioner, District 1 F. Nelson Peters
CO Allen County Commissioner, District 2 Therese Brown
CO Allen County Commissioner, District 3 Linda Bloom
CO Allen County Council, District 1 Sharon Tucker
CO Allen County Council, District 2 Tom Harris
CO Allen County Council, District 3 Joel Benz
CO Allen County Council, District 4 Larry Brown
CO Allen County Council, At-Large Justin Busch
CO Allen County Council, At-Large Robert Armstrong
CO Allen County Council, At-Large Eric Tippmann
CO Allen County Auditor Nick Jordan
CO Allen County Coronor Craig Nelson
CO Allen County Sheriff David Gladieux
CO Allen County Surveyor Allen Frisinger
CO Allen County Recorder Anita Mather
CO Allen County Assessor Stacey O'Day
CO Allen County Treasurer Bill Royce
CO Allen County Prosecuting Attorney Karen  Richards
CO Circuit Court Judge, 38th Circuit Thomas J. Felts
CO Clerk of the Allen Circuit Court Lisbeth A Borgmann
C/T Fort Wayne City Clerk Lana Keesling
C/T Fort Wayne City Council, At-Large Mike Barranda
C/T Fort Wayne City Council, At-Large John Crawford
C/T Fort Wayne City Council, At-Large Tom Freistroffer
C/T Fort Wayne City Council, District 1 Paul Ensley
C/T Fort Wayne City Council, District 2 Russ Jehl
C/T Fort Wayne City Council, District 3 Tom Didier
C/T Fort Wayne City Council, District 4 Jason Arp
C/T Grabill Town Council Member Lynn Witt
C/T Huntertown Clerk Treasurer Robin Dove-Riley
C/T Huntertown Town Council Member Bruce Dunwiddie
C/T Huntertown Town Council Member Jim Fortman
C/T Huntertown Town Council Member Susan Gongwer
C/T Huntertown Town Council Member Dave Rudolph
C/T Huntertown Town Council Member John Hidy
C/T Leo-Cedarville Town Council Member John Clendenen
C/T Leo-Cedarville Town Council Member Paul Steffens
C/T Leo-Cedarville Town Council Member Mike Young
C/T New Haven Mayor Terry McDonald
C/T New Haven City Clerk-Treasurer Brenda Adams
C/T New Haven City Judge Geoff Robison
C/T  New Haven City Council, District 1  Floyd  Ball 
C/T New Haven City Council, District 2 Sarah DiGangi
C/T  New Haven City Council, District 3  Craig  Dellinger 
C/T New Haven City Council, District 4 Bob Byrd
C/T New Haven City Council, District 5 Tim Martin
C/T New Haven City Council, At-Large Ron Steinman
C/T New Haven City Council, At-Large Terry A.  Werling
C/T Woodburn City Clerk-Treasurer Lesa Meadows

 

Voting Information
Questions about voting 

Helpful Information

 

Calendar Events
Questions about voting HR Get Involved HR NewsRoom